Aukštaitijos nacionalinis parkas laukia savanorių

Data

2021 11 15

Įvertinimas
0
JTS.png

Paskelbta registracija į Jaunimo savanoriškos tarnybos programos 2022 m. I-ojo pusmečio vietas!

Registracija atidaryta visose Lietuvos savivaldybėse nuo lapkričio 15 d. iki gruodžio 15 d., tačiau primename, jog programos vietų skaičius yra ribotas, o dalyviai į programą yra pakviečiami pagal registracijos datą ir laiką. 

Jaunimo savanoriška tarnyba (JST) –  intensyvi 6 mėn. trukmės savanorystės programa jauniems žmonėms nuo 14 iki 29 m., kurios metu jaunuoliai vidutiniškai 40 val./mėnesį savanoriauja pasirinktoje akredituotoje priimančioje organizacijoje (statusą galite pasitikrinti priimančių organizacijų duomenų bazėje), kartą per mėnesį susitinka su savanorišką veiklą organizuojančios organizacijos paskirtu mentoriumi(e), mokosi įveikti sunkumus, mokosi apmąstyti patirtį bei įvardyti išmokimus, suformuluoti tobulėjimo kryptis.

JST programa - galimybė ne tik atrasti patinkančią veiklos kryptį, bet ir geriau pažinti save, ugdyti bendrąsias kompetencijas ir stiprinti pasitikėjimą savimi. Savanoriai, kurie įgyvendina daugiau nei 3 mėnesius tarnybos, įgyja JST Pažymėjimą- dokumentą patvirtinantį tarnybos metu įgytus ar sustiprintus įgūdžius, tačiau tik 6 mėn. (ne mažiau nei 35 val./mėn.) nenutrūkstama tarnyba suteikia 0,25 stojamojo balo pripažinimą stojant į pirmosios pakopos studijas.

Registracijos anketą rasi čia:https://jst.jrd.lt/newCandidate?fbclid=IwAR3iCSEx4bOCce1MH4INe8L7XyNEFsv3IpjyAPdN_Q58fL96t54JcWxpEsA

Ignalinos rajone akredituota savanorius priimanti organizacija yra  ir Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko direkcija.

Daugiau informacijos apie JST programą ieškok: jrd.lt/savanoryste/jst, rašyk, skambink JST programos vadovei Sandrai Gaučiūtei (sandra.gauciute@jrd.lt, 8 (633) 21906), Ignalinos rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorei Astai Morkienei (asta.morkiene@ignalina.lt, 8 (386) 52908) ar Ignalinos savivaldybėje savanorius lydinčių savanorišką veiklą organizuojančios organizacijos „Ne imti, bet duoti“ mentoriams: https://nibd.lt/kontaktai/