Stripeikių senovinės bitininkystės muziejus laukia lankytojų

Data

2021 04 26

Įvertinimas
1
Muziejaus valdos.jpg
Nuo gegužės 4 dienos pradedame naują darbo sezoną, kviečiame atrasti taikias bites!
 
Ignalinos raj., Stripeikių kaimas "BITININKYSTĖS MUZIEJUS"
Bitininkystės muziejus įkūrėjo B. Kazlo sumanymas skulptūromis ir erdviniais objektais etnokultūrinėje plotmėje pristatyti bičių ir bitininkystės pasaulį yra unikalus ne tik Lietuvoje, bet ir pasauliniame kontekste.
Išskirtinumą lemia galimybės – trys viename! Unikali gamta ir jos daug, vienuolika edukacinių programų susijusių su bitininkystę ir bičių produktais iš kurių trys yra finansuojamos per kultūros paso programą https://kulturospasas.emokykla.lt/mano-renginiai nauja interaktyvi ekspozicija 6 pastatuose su 4 ha. teritorija pritaikyta aktyviam poilsiui ir bendravimui.
Apie bites, žmones, augalus, medų ir kitus stebuklus daug ką sužinosite peržengę muziejaus vartus. Kviečiame pažinti ir pajausti, pamatyti ir išgirsti, pažaisti ir pailsėti. Patirti vienovę su tuo, kas supa, žydi, dūzgia, kas daro gyvenimą saldų, pilną gyvybės.
Vaikščiodami po muziejų jūs pateksite į įvairias erdves ir jose patirsite vis ką nors naujo. Muziejaus įdomybės: skulptūriniai aviliai, avilys su stiklo langu, srautinis ir gamtinis aviliai ir 4 šeimos prezidentinių bičių. Muziejuje gyvena Lietuvos prezidentų V. Adamkaus ir D.Grybauskaitės dovanotos bičių šeimos.
Įžengę pro muziejaus vartus paleiskite protą atostogauti ir leiskite bitininkystės pasauliui jus įtraukti. Įsitraukus atsivers nepakartojama pažintis – per edukacinių programų patyrimimę veiklą, per gamtos ir bičių produktų kvapų terapiją hamakuose, per istorines žinias apie bitininkavimą, per bičiulišką bendravimą muziejaus pavėsinėse.
Bitininkystės muziejaus lankymas:
Muziejus, visas duris atvėręs, laukia lankytojų nuo gegužės 4 d. iki lapkričio 1 d., kasdien (išskyrus pirmadienį) nuo 10 iki 18 val.  
Suaugusiems: 1 asmeniui – 4 Eur.
Moksleiviams, studentams, neįgaliesiems, pensininkams: 1 asmeniui – 2 Eur
Šeimos bilietas (šeimos bilietą gali įsigyti 3-6 asmenų grupė, kurią sudaro nuo vieno iki dviejų suaugusiųjų) ir bent vienas vaikas iki 18 m.: 10 Eur.
Ikimokyklinio amžiaus vaikams: nemokamai.

Ekskursijos vadovo paslaugos Bitininkystės muziejuje:
grupei iki 10 žmonių: 20 Eur.
asmeniui (kai grupė didesnė nei 10 žmonių): 3 Eur.
Audiogido nuoma: 1 asmeniui - 3 Eur. 
Dėmesio! Muziejuje gyvena bitės - įspėjimas tiems kurie yra alergiški bičių nuodams! 
Vietoje atsiskaitymas tik grynaisiais. Muziejaus bilietai platinami per Tiketa.
 
KONTAKTAI

Adresas: Stripeikių k. 30220, Ignalinos raj.
Telefonas: (8-686) 12105
Facebook: https://www.facebook.com/Bitininkystės-Muziejus-1645849785650245/ 
E-paštas: bites@aparkai.lt

Koordinatės: 55°24'32.3"N 25°56'41.8"E